Covid 19

Vážení zákazníci,

vzhledem k současné nenadálé situaci v souvislosti s výskytem COVID-19 si náš obchod TopBox.cz dovoluje informovat o provedených bezpečnostních a provozních opatřeních.

Důležité informace:

Osobní odběr v Brně je stále umožněn stejně jako rozvoz ZDARMA po Brně a okolí u objednávek nad 2500 Kč.

Způsob úhrady objednávek jsme omezili pouze na bezhotovostní platby, tzn. Platba převodem, GoPay, Platba kartou na výdejním místě.

Na výdejním místě je Vám k dispozici desinfekční gel na ruce.

Parkování umožněno ihned u výdeje zboží, prosíme o omezení pohybu na provozovně na nezbytnou dobu.

 

Celostátní opatření a jak se mohou projevit vzhledem k Vaší objednávce:

Může se stát, že vaše objednávky díky bezpečnostním hygienickým opatřením nejen v našem obchodě TOPBOX.CZ, ale i na hraničních přechodech, kde je situace v kamionové dopravě značně nestabilní, naberou zpoždění.

Děkujeme předem za vaši trpělivost a pochopení, že nově nastavené bezpečnostní procesy nejen v našem obchodě TopBox.cz, ale i na straně dodavatelů, potažmo státu přináší bohužel možné neplánované prodloužení doby expedice.

Věříme, že je to dočasný jev, který se budeme postupem času, alespoň z naší strany, snažit minimalizovat navýšením skladových zásob, tak abychom se dostali na standard expedice před COVID-19.

Jsme tady stále pro vás, objednávky/poptávky/zpracování/distribuce/doprava vše funguje spolehlivě a máme pro vás malou dobrou zprávu, prodloužili jsme pracovní dobu zákaznického oddělení od 07.00 hod - 18.00 hod. pondělí až pátek, email: info@inpap.cz tel.:  +420 776 007 060

 

Děkujeme za vaši přízeň v této nelehké situaci.