Často kladené dotazy zákazníků

Můžu nakoupit i bez objednávky? 

Jelikož fungujeme především jako e-shop s navázaným expedičním systémem nejsme na nákup "přes ulici" uzpůsobení a případné vyřízení zakázky, bez predešlé objednávky, se může protáhnout až na desítky minut z důvodu vyskladnění zboží a vystavení faktury. Naopak při internetové objednávce je nejprve Vaše zboží vychystáno a až poté jste vyzváni SMS a e-mailem k odběru zboží a vydání zboží je zde v řádu minuty!

Proč účtujete tolik balíku u velké objednávky?

U objemného zboží např. Bublinková fólie, flopak jsem omezení volumetrikou dopravce a nebo těžkého jako např. Strech folie a plastové obálky jsme omezeni max hmotností balíku 30 Kg. Jistě pochopíte že nelze odeslat 5 balíku Flo-paku o celkovém objemu 5000 litrů jako jeden balík. Nebo obdobně 18 ks stretch folie o celkové hnotnosti 43 Kg, 10 beden bublinkových obálek atd..... Ovšem i toto má řešení! Objednávky s dopravou zdarma!

Doprava zdarma?  

Ano u objednávek v hodnotě 5000 Kč bez DPH a vyšší.

Mohu si zboží vyzvednout osobně?

V Kuřimi, Areál Kampos, Blanenská 355/117 budova E, 664 34

Jakým dopravcem zboží doručujete? 

Většinu objednávek zasíláme Českou Poštou, o průběhu přepravy Vás informuje prostřednictvím SMS a e-mailu. Jako alternativního dopravce v případě objemných a těžkych zásilek Vam zboží můžeme zaslat na paletě přes GEIS.

Zboží bylo skladem ale objednávka stále neodešla ?

U mnoho četných objednívek se snadno stane že např. z požadovaných 1000 ks krabic je k dispozici pouze 900 ks a tím je objednávka pozastavena až do doskladnění.Většínou ale objednávka bývá vykryta v následujícím dni. V případě že potřebujete zboží urgentně druhý den neváhejte nás prosím kontaktovat s dotazem na dostupnost konkrétního zboží a případně objednávku upravíme.